24 Haziran Haftası burç yorumları – Haftalık burç yorumları

Oğlak Dolunayı’nın etkilerini hissetmeye devam edeceğimiz bu hafta gökyüzünde daha olumlu gelişmeleri tetikleyecek yerleşimler var. İkili ilişkilerimizdeki gerginlikleri sonlandırmak, iletişimde daha verimli sonuçlar almak mümkün.

24 Haziran Pazartesi, sabah saatleri ilgilendiğimiz konulara tüm dikkatimizi verip güzel sonuçlar alabiliriz. Akşamüstü finansal konularda ve sosyal hayatta rahat hissedeceğiz.

25 Haziran Salı, Ay Kova burcunda ilerlerken çevremize karşı daha duyarlı davranabiliriz. Özellikle akşam saatlerinde yardımlaşma ve bilgi paylaşımı ön planda olacak.

26 Haziran Çarşamba haftanın en verimli günü. Merkür ve Satürn’ün güzel etkileşimi düşüncelerimizi netleştirmek ve ne istediğimizi bilmek konusunda bize destek verecek. 09.07’de Ay Balık burcuna geçecek. Önemli iş ve kararları 09.07 sonrasına bırakalım. İş başvuruları, görüşmeler, fikirleri hayata geçirmek için uygun bir gün. Özellikle de günün ikinci yarısını değerlendirmeye çalışalım.

27 Haziran Perşembe, uzlaşmacı yaklaşımların ve maneviyatın hakim olacağından gün genelinde iç sesimizi dinlemeye gayret edelim. Akşamüstü saatlerinde konulara daha ciddi yaklaşacağız. Akşam ise sezgilerimiz kuvvetli olacak. Spritüel çalışmalarda güzel sonuçlar alabiliriz.

28 Haziran Cuma, güne gördüğümüz rüyaların etkisinde başlayacağız. Günün ilk yarısında farkındalığımız yüksek olacağından iletişim içinde olduğumuz kişilere ya da konulara değişik şekilde yaklaşabiliriz. Akşam saatlerinde ise iletişim sertleşebilir, alınganlıklar artabilir. Bu yüzden abartı tepkilerden kaçınalım.

Hafta sonu, Venüs ve Mars’ın olumlu açısı özellikle ikili ilişkilerde güzel gelişmeleri, sosyal hayatın hareketliliğini vurguluyor. Merkür ve Uranüs arasındaki açı da yeni fikirler açık olmayı, yaratıcılık gerektiren alanlarda üretkenliği destekliyor. Satürn’ün 16 Kasım’a kadar devam edeceği retro hareketi de bu hafta sonu başlayacak. 4,5 aylık süreçte doğum haritalarımızdaki Balık burcunda yer alan ev konularında geri dönük değerlendirme ve tekrar yapılandırma yapmamız gerekecek. Satürn’ün retro hareketi ile ilgili daha sonra detaylı bir yazı paylaşacağım.

24 Haziran haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde:

YÜKSELEN KOÇ

Aileyle ya da gayrimenkullerle ilgili konularda sürüncemede kalan durumları sonuçlandırabileceğiniz bir haftadasınız. Bu alanlarda ummadığınız kişilerden yardım alabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında ise sağlık problemleri ile daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir.

YÜKSELEN BOĞA

Yakın çevrenizle ilişkilerinizin ve iletişimin hareketli geçeceği bu hafta ileri dönük planlarınız için yeni adımlar atacaksınız. Çarşamba güzel haberler alabilirsiniz. Hafta sonu ise geri plana atılmış konularla yüzleşmeler yaşanabilir.

YÜKSELEN İKİZLER

Maddi konularda şanslı olacağınız bu hafta işinizle ilgili aldığınız kararları rahatlıkla hayata geçirebilirsiniz. Kendinizi daha rahat ve huzurlu hissedeceksiniz. Hafta sonu ise sosyal çevrenizde gerginlikler yaşanabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ

Sizin için hareketli geçecek bir haftadasınız. Hukuki konularda, eğitimde ya da yurt dışı bağlantılı işlerde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Arkadaşlarınız sizi destekleyecek. Hafta sonu işle ilgili konuşmalarda sakin kalmaya gayret edin.

YÜKSELEN ASLAN

Biraz geri planda durup kendinizle baş başa kalmanın size iyi geleceği bir haftadasınız. İç sesinizi dinleyerek hareket edin. İş hayatınızda güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hafta sonu sizin dışınızda gelişen olaylarda ısrarcı olmayın.

YÜKSELEN BAŞAK

Geçen hafta yeni biri ile tanışmadıysanız bu hafta yeni ortamlara girecek ve farklı kişilerle bir araya geleceksiniz. İş birliği içinde olduğunuz alanlarda da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ise harcamalar konusunda aşırıya kaçmamaya gayret edin.

YÜKSELEN TERAZİ

Kariyer hayatınızın ön planda olacağı bir haftadasınız. Haftanın ilk yarısında işinizle ilgili fikirlerinizi, planlarınızı kalıcı hale getirebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan destek alacaksınız. Hafta sonu ikili ilişkilerde fevri davranmamaya gayret edin.

YÜKSELEN AKREP

Özel hayatınızda keyifli vakit geçireceğiniz bu hafta uzaklardan güzel haberler alabilirsiniz. Seyahat planları yapacaksınız. Hayatınızdaki kişinin çevresine dahil olabilirsiniz. Hafta sonu ise sağlığınız konusunda daha hassas davranmaya çalışın.

YÜKSELEN YAY

Ödemelerin ve harcamaların gündemde olacağı bu hafta maddi konularda dengenizi sağlamlaştıracaksınız. Aile içinde krizli konuları çözüme kavuşturabilirsiniz. Hafta sonu çocuklarla ya da aşk hayatınızda olun diyaloglarda fevri davranmamaya gayret edin.

YÜKSELEN OĞLAK

İkili ilişkilerin ya da ortak yürütülen işlerin ön planda olacağı bir haftadasınız. Önemli konuşmalar yapacak, uzun vadeli kararlar alacaksınız. Özel hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ailevi konularda ani çıkışlar yapmamaya dikkat edin.

YÜKSELEN KOVA

Çalışma hayatınızın ve maddi konuların ön planda olacağı bu hafta yatırımlarınızdan güzel sonuçlar alabilirsiniz. Evinizde, arkadaşlarınızla güzel vakit geçireceksiniz. Evle ilgili düzenlemeler de yapabilirsiniz. Kardeşlerin sağlık problemleri gündeme gelebilir.

YÜKSELEN BALIK

Şansın sizden yana olacağı bu hafta aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konular ya da hobileriniz size çok keyif verecek. Kısa seyahatlere de çıkabilirsiniz. Hafta sonu harcamalar konusunda tedbirli olmaya gayret edin. 

Hepimize huzurlu bir hafta olması dileğimle, sevgiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x